Folwark Tygodnia III – zasady

Zapraszamy do naszej akcji! Poniżej jej zasady 🙂
2014.07.14_09h34m28s_001
Zasady:

1. Termin akcji: od 14.07.2014 r. od 3.08.2014.odwołania, w cyklach tygodniowych od poniedziałku do niedzieli.
2. Akcja polega na specjalnym przygotowaniu i udekorowaniu własnego miasta w grze Ale Folwark / Let’s Farm na dowolnym portalu. Następnie należy wykonać zdjęcie i przesłać je mailem na ale.folwark.fansite@gmail.com. Do zgłoszenia trzeba podać swój nick/imię oraz UID spod gry. Przesłane prace będą opublikowane na blogu i naszych profilach społecznościowych. Czas na zgłoszenia do piątku do godz. 20:00. Jedna osoba może wysłać max. 1 zdjęcie na tydzień.
3. W trakcie weekendu będzie odbywać się głosowanie, w którym wybrane zostaną dwa najciekawsze zdjęcia. Start głosowania odbędzie się najpóźniej do soboty do godziny 9:00. Czas na głosowanie do niedzieli do godziny 23:59. Głosować można raz z jednego łącza internetowego. Trzecią nagrodę wybierze redakcja bloga.
Wszyscy nagrodzeni (2 osoby z głosowania + 1 osoba wybrane przez redakcję bloga) otrzymają po 30 diamentów.
Nagrody zostały ufundowane przez twórców gry, czyli firmę Ten Square Games, za co im serdecznie dziękujemy. Wyniki będą podane w poniedziałek.
4. W sprawach nieuregulowanych głos decydujący ma redakcja bloga.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Folwark Tygodnia III – zasady

  1. Czy nie można by zrobić odpowiedniego działu na zdjęcia z folwarkiem tygodnia? Po co go wrzucać na główną stronę? Przecież to strasznie zaśmieca główną stronę i utrudnia znalezienia konkretnych informacji. Większość ludzi, którzy wchodzą na tą stronę szukają informacji o grze, o eventach a nie po to aby sobie pooglądać zdjęcia czyjejś farmy.

    Polubienie

    1. Cześć. Niestety w ramach tego bloga (o ile ma to być blog nadal) tego się nie da. Ew. są zakładki newsy/różności i tam są konkretnie inne informacje. Parę osób chciało to przejąć pod swoje skrzydła, jak będzie coś konkretnego, to dam znać.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s