Tworzymy FAQ gry

Zapraszamy Was do nowej akcji, której celem jest tworzenie poradnika w stylu FAQ czyli listy najczęściej zadawanych pytań. Ile razy już ktoś z Was widział pytanie, gdzie robi się pokarm dla krówek? 🙂 Dla najaktywniejszych do zdobycia diamenty. Prosimy wpisywać propozycji pojedynczo. Gdy pojawi się kilka podobnych, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy – tu wpisujemy propozycje:

Zarejestrowane odpowiedzi (tu możemy sprawdzić co inni już wpisali): https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AgWYZhAFRqNDdDdwME5kREgtenNYWFZwdzFUNXI1V3c&usp=sharing
Akcja trwa do niedzieli 2.02.2014 r. Trzy najaktywniejsze osoby zdobędą diamenty: I miejsce – 60 diamentów, II miejsce – 30 diamentów, III miejsce – 10 diamentów. Nagroda została ufundowana przez twórców gry Ale Folwark, czyli firmę Ten Square Games, za co im serdecznie dziękujemy! W sprawach spornych i nieuregulowanych głos decydujący ma redakcja bloga. W trakcie akcji należy przestrzegać regulaminu gry.

Reklamy

8 uwag do wpisu “Tworzymy FAQ gry

 1. Najaktywniejsze? Hmm żeby taką być można tak opisać całą grę. Powinno się wziąć też pod uwagę wpisywane pytania i odpowiedzi, tzn ich jakoś i zapotrzebowanie na nie. A nie np gdzie się robi śmietanę, to można samemu znaleźć w grze.

  Polubienie

 2. Gra nie polega na tym, aby dostać wszystko na tacy, trzeba też pomyśleć, no chyba, że ktoś ma z tym problemu. Co do nagród, owszem konkurs jest ok, ale nie polega na tym aby zapychać go tandetnymi pytaniami.

  Polubienie

 3. Owszem pomoc tak, ale jak wyżej nie wszystko na tacy. Gdzie sie robi pokarm dla kur, no to chyba nie wymaga specjalnych wskazówek. Nie trzeba być genialnym, bez przesady. Nie róbmy też z ludzi głupków. MYŚLEĆ!!!

  Polubienie

 4. Dzięki za wszystkie propozycje do FAQ. Jest ich tak dużo, że potrzebuję trochę czasu na liczenia. Wyników można się spodziewać w poniedziałek późnym wieczorem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s